| Vasile323 a întrebat:

Am picat examenul auto traseul și trebuie sa ma reprogramez. Exista posibilitatea de reprogramare urgenta contracost? Menționez ca sunt din Brașov

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca faceai scoala la convest company erai asigurat. Directorul a fost sef la drpciv Brasov si are influente acolo

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista reprogramare contra cost si nici la urgenta

| siriusblack98 a răspuns:

Menționez ca LEGAL nu exista asa ceva. Ca se poate face cu pile și șpagă este alta treaba.

| Vasile323 explică:

Și dacă îmi transfer dosarul la scoala convest cu cine trebuie sa vorbesc?