| dbnjdjdejebjedbjjb a întrebat:

Am picat traseul de 2 ori si mi s-a cam dus motivatia si ma gandesc sa ii spun instructorului sa nu ma mai reprogameze ci sa-mi scoata dosarul. Mami insa nu ma lasa, imi zice sa mai incerc. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Ar fi bine sa incerci sa l iei, implicate cat de mult posbil si mai incearca

| 44mon a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva, și eu l-am picat de doua ori, dar a treia oara am fost foarte sigur pe mine și motivat, și l-am luat. Dacă nu îl luam atunci îmi expira și școala.

| aihao a răspuns:

Nu toată lumea este făcută pentru a conduce. Dacă nu îți place, nu te simți stăpân pe tine și în largul tău la volan, mai bine nu insista, decât sa faci o tragedie mai târziu. Totuși ai în mâini aproape 2 tone de fier ce se deplasează cu viteza, și în mâinile cui nu trebuie devine o arma letala.
Daca îți place, și îți dorești cu adevărat sa ai permis și mașina, atunci insista pana vei trece traseul.
Succes!

| gabyrider a răspuns:

Du te si da ca si eu la masina am picat sala de 8 ori si la a 9 am luat din noroc laughing