| pocandpoc a întrebat:

Am scos bateria de pe masina,are ceva, se descarca? Ca eu nu mai folosesc masina pana in Martie2015. Multumesc!

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca este full, dupa 3 luni data jos, de pe masina se descarca la 95%.o lasi asa.o incarci full si o lasi asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prosta miscare sa nu mai pornesti masina aia macar odata la 2 saptamani atat timp

| K0sti a răspuns:

Normal ca se descarca! In plus risti sa o sulfatezi! Puneti mana si cititi ca de aia aveti Internet!

| PaulNeagu a răspuns:

Nu cred ca se va descarca. Ea daca este full incarcata, o sa ramana asa. Cel mai bine e sa-i faci o proba. O scoti pentru 2-3 zile si dupa o pui la loc. Daca scade atunci eu nu am dreptate. Cel mai bine e sa-i faci o proba.

| usernameinvalid a răspuns:

Daca se descarca complet, o sa ai mereu probleme cu bateria.