| Edii1337 a întrebat:

Am si eu 2 monitoare pentru tetiere(la masina) si vreau sa descarc de pe youtube niste videoclipuri ceva mai lungi... Am descarcat de pe diferite siteuri in mai multe formate dar tot nu mi le citeste straight face. spuneti-mi si mie un in ce format ar putea sa`mi citeasca si daca se poate si un program functionalbig grin. Dau FUNDA!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Raresiks a răspuns:

Pai cred ca in avi ti le citeste

1 răspuns:
| claemi a răspuns:

DVDvideosoft-ai acolo orice format, lb.romana,f.f.usor de folosit.Descarca!