| 123556544544 a întrebat:

cine imi da si ie un program de descarcat videoclipuri de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| eviltwinnn a răspuns:

YoutubeDownloader
Sau scrie pe google "how to download avi from youtube" si dai click pe primul rezultat. Varianta asta ti-o recomand.

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Instaleaza real player. si cand intri pe youtube de exemplu, o sa-ti apara in dreapta sus a videoclipului "download this video.
Sau Http://youtubedownload.altervista.org/ de aici descarci programul, intri in videoclipul pe youtube copiezi link-ul si deschizi programul, ti se va copia sigur programul si dai la download si ti se descarca videoclipul, daca vrei sa-i faci alt format selectezi din program "convert" si alegi melodia si selectezi ce program vrei. Sper ca te-am ajutat!

| ionut258 a răspuns:

Incearca site-ul clipconverter.cc, e direct din browser si poti sa descarci videoclip, sau doar audio in diferite formate.

| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Eu folosesc YTD(Youtube Downloader) si pot descarca orice video si sa ii aleg calitatea. Uite aici link-ul de unde il poti descarca:
http://youtubedownload.altervista.org/

| Bogdan003 a răspuns:

Incearca pymaxe est un program destul de bun.