| Buta1 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru mecanicii auto pe partea de electrica.
Am un golf 5 1.9 din 2007 și as vrea sa-mi pun un sistem cu cheie keyless ca să nu mai folosesc cheie cu briceag, ați putea să mi recomandați un modul pentru masina cuțit cu cheie? Și dacă ar mai trebui ceva in afara de acest modul(altcineva a mai schimbat 2 relee pentru a merge acest modul pentru a merge ok).

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai bine cauta o persoana dispusa sa-ti monteze acel modul si consulta-te cu ea despre ce modul trebuie sa achizitionezi.