| Edm24 a întrebat:

Am un Audi A6 C6 din 2005, pot schimba becurile de la faruri, care sunt pe halogen, cu becuri led, fara sa fie nevoie de alte modificari? Pozitiile sunt led, dar au inceput sa pâlpâie si cred ca o sa fie nevoie sa le schimb si sunt curios daca pot sa schimb si becurile de la faruri.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Becurile led iti vor da erori, si este posibil sa nu incapa capacele farurilor la loc, din cauza ventilatoarelor de pe becuri. Eu nu le recomand, nici nu bat prea bine. Eu zic sa ramai la becuri clasice, ori sa montezi instalatie xenon originala.