| Coman_Robert_1996 a întrebat:

Am un bmw 320d din 2008 (E90) si trebuie sa ii pun antigel..pe unde stau eu nu gasesc antigel de calitate asa bun de ex antigel special pentru bmw. daca i-au de ala normal pentru orce masina(nu chiar de ala ieftin pentru dacie) are vreo problema? nu am cum sa dau comanda de pe internet ca imi ajunge prea tarziu si nu cred ca mai am antigel deloc.

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Mai ai putin si pui intrebare ' la ce vulcanizare se umfla cauciucurile cu aer pentru bmw? ' serios acum, iti iei antigel pur si simplu, nu-l iei pe cel mai ieftin totusi. laughing)))))) m-ai facut sa rad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Antigelul e antigel, nu stiu de ce ai impresia ca exista ceva mai cu mot pentru BMW ul tau. E doar o solutie care nu ingheata si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este sa nu amesteci tipurile de antigel.Cel mai bine il schimbi pe tot.
G12 este compatibil pentru masina ta.

| thebest11 a răspuns:

Nu,