| Perijoc_Stefan_2000 a întrebat:

Am un motocultor bertolini m10 care da rateuri pe toba, de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

L-ai folosit impropriu, insa din fericire sunt multe service-uri si piese de schimb, intra pe un site cu astfel de produse si vei putea deschide o discutie prin casuta de chat din partea dreapta joasa a ecranului pentru a primi clarificari in privinta asta daca specifici ca ai cumparat de la ei

| Perijoc_Stefan_2000 explică (pentru wannabe):

Cum adica impropriu? Eu am luat-o recent de la un bătrân

| wannabe a răspuns (pentru Perijoc_Stefan_2000):

Adica necorespunzator.
Daca l-ai luat SH atunci cu siguranta acel batran nu l-a folosit cum trebuie si l-a vandut pentru ca a stiut ca l-a stricat