| Anonimus3000 a întrebat:

Am un Opel Vectra din 96', s-a consumat bateria, am schimbat-o si s-a dereglat casetofonul (Philips car 400). Am codul dar nu stiu cu sa il bag.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca nu ai butoane cu cifre uite-te la butonul de reglat volumul, uite-te la butonul de schimbat melodiile, apasa pe butonul de volum in jos si apoi misca de el stanga/dreapta si vezi daca poti pune asa codul!

| djstefan a răspuns:

Colegu...tine apasat cateva secunde pe TP+AS scrie codul si apasa din nou in acelasi timp pe TP+AT
fundabig grinbig grin