| Yamaha123 a întrebat:

Am un piaggio ciao si are motorul excelent de 80 cm3 chiulasa Andrea Pinasco Cilindru Polini la fel si pistonul Carter polini speed engine are Kickstater dar nu prea imi place cadrul de piaggio ciao ce ziceti pot sa-l pun pe un piaggio Si dar cu tot cu kickstarter?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Yamaha, nu ar trebui sa intampini mari probleme avand in vedere ca motoarele sunt identice, ti-am atasat si un video :www.youtube.com/watch?v=4czgZTAdOus, daca ai neclaritati, iti stau la dispozitie!