| gaby140 a întrebat:

Am un Renault Clio 2, luat la mana a 2 -a, și nu pot folosi casetofonul deoarece proprietarul de dinainte a uitat parola lui. Nu dețin cartea mașinii. Cum pot "sparge" codul sa pot folosi casetofonul?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca e luata din Romania ar trebui sunat la Call Center. Codul de la casetofon este tiparit pe factura masinii. Daca nu codul trebuie citit din memoria casetofonului si apoi introdus manual. S-ar putea sa mearga si dupa seria casetofonului oricum in ambele cazuri trebuie dat jos de pe masina.

| FordMustang a răspuns:

Iti recomand un electronist care se ocupa cu asa ceva.