| andrei099686086 a întrebat:

Am un renault laguna 2 cu navigatie si tot aveam problema cu navigatia gen se tot stingea. Dupa un timp am fost la service si mi-a facut-o, dar acum nu mai prinde semnal de la gps.Sub torpedo vad o mufa si pare a fi de la antena dar nu stiu unde vine bagata. Daca stie cineva unde vine bagata primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,trebuie sa fie pe undeva si firul antenei,evident,cu mufa la capat,posibil sa fie pe partea dreapta, in dreptul consolei centrale, acum ca sa fiu sincer, habar nu am care a fost zona de acces la imvestigarea vizuala a dispozitivului, posibil ca cineva sa fi ratacit rirul antenei putin mai departe de locul unde este montat dispozitivul de navigatie. Succes.

2 răspunsuri:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare Madalin, ai rezolvat problema? Am vazut ca mi-ai dat funda, multam fain?

| andrei099686086 explică (pentru Coca_Marian_1984):

Nu am rezolvat, dar esti singurul care a raspuns, oricum mersi fain!