| MUSEL a întrebat:

Am un scuter(chinezesc) cu baterie 12v 5.5A si vreau sa-mi pun niste muzica pe el, m-am interesat si am ajuns la concluzia ca cel mai bine as iesi daca mi-as folosi telefonul mobil(nokia 6303i classic, jack 3.5 mm) cu un amplificator, de la 2 pana la 6 boxe(cat mai puternice), si toate astea sa nu treaca de 250 ron, apropo de amplificator vreau un amplificator care sa fie fidel sa nu se auda "gajait".

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai cel mai bine consulta un electrician auto, fiindca depinde si ce alternator ai ca iti pot recomanda modele 3-4 ore de acum in colo dar daca mergi si alternatorul iti da mai putin decat iti mananca sistemul tot omori bateria si alternatorul chiar in timp. Fara un electrician auto nu reusesti sa faci nimic!

| benny a răspuns:

Cred ca esti un fel de cocalar sa mergi cu scuterul si cu manelele date la maxim, ca sa te vada taranii de la tara, daca nu ai telefon Nokia 6234 tot degeaba laughing

| MUSEL explică:

Asa e frate! dar chiar daca ma fac eu de **** nu tu asa ca te rog frumos lasa oameini sa ma ajute!