| bigalexS a întrebat:

Salut.Am un Nokia 6303i classic dar se aude incet, cum pot face sa se auda mai tare cu vreun cod sau ceva? funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt coduri pentru Nokia lasa-l asa cum este ca nu ai ce sa faci! Bafta!

| MrKboom a răspuns:

Salut, mane eu stiu ca nu exista coduri pentru Nokia, eu stiu cateva coduri da alea merg doar la Samsung-uri k taste, la alea k tach-scream nu merg happy daca ai nevoie contacteaza-ma

| bigalexS explică (pentru MrKboom):

Este un cod, dar cand il tastez si dau la el. nu merge imi apare "Rezultat Necunoscut!" si nu merge nu stiu ce are.