| motanul49_4080 a întrebat:

Am un scuter si vreau sa ii pun niste beculete (leduri sau neoane ) vreau sa ii bag cateva beculete in bord si pe sub el sa se vada super laughing! va rog sa imi spuneti ce becuri sa pun sau cel mai bine dati-mi link-uri sau imagini! as vrea sa cumpar cateva dar nu stiu de unde!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai aici gasesti cel mai usor http://www.piesedescuter.eu/0,202,banda-cu-leduri.html dar tot pe acelasi site mai ai si alte modele de leduri!

1 răspuns:
| Trefla a răspuns:

Ai grija sa fie aprobate de RAR