| namnumeba a întrebat:

am facut un mic cart sa zic asa ..si vreau sa pun niste leduri pe el..adica as vrea sa stiu unde as putea gasi niste leduri pe furtun sau neoane..mov sau albastru. vreun magazin prin Alexandria, teleorman..stiti careva? pliz puppy dog eyes...[ scuzati categoria puppy dog eyes dar aici intra mai multihee hee ]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora asta este inchis, mai ales ca intrebi la Dragoste si sex.

| namnumeba explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat unde as putea gasiwinking nu ma refeream atunci in momentul ala happy. si am pus intrebarea aici pentru ca multi intra aici.

Întrebări recente