| FerrariFan a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde as putea sa cumpar o roata de scuter? Pe cealalta roata scrie 130x60x13. Nu stiu ce inseamna asta. Va rog spuneti-mi ce marime imi trebuie si daca stiti sa imi dati niste site-uri (link-uri). Mersi mult.

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Salut. De la orice magazin de specialitate, adică de scutere, mopede, biciclete, sau de la piaţă, imposibil să nu fie în orice piaţă unul-doi cu roţi de bicicletă, motoretă, etc... Sau, în cel mai rău caz, îi faci un cont pe okazii, dacă nu ai deja, şi-ţi iei de acolo, ia uite câte sunt: http://www.okazii.ro/cautare/130+60+13.html?autoc=write
Baftă şi asfalt uscat!