| vladandy a întrebat:

Am un seat toledo 2003 cu cdplayer original pe el si am scos borna de la baterie si nu stiu codul de la el........stie cineva cum aflu codul de deblocare sau poate este un cod anume de deblocare? imi da eroare "safe2" va multumesc

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Imi spui numele Cd-Player-ului modelul si nr am sa trag cateva sfori si am sa aflu un cod, sa sper ca gasesc..Nu promit nimic! asptet mesajul tau!

| FPI a răspuns:

Scoate cd-player la majoritate este scris codul in spate langa iesiri sper ca te-am ajutathappy

| Alexxxino a răspuns:

Codul ar trebui sa se gaseasca pe interiorul copertii de la cartulia CD playerului.

Daca nu ai cartulia se poate rezolva in 2 feluri:

1. La reprezentanta, si aici ti se va rezolva problema intru-cat iti vor comunica un safe cod pentru CDu tau (nu stiu exact daca cel original sau altul). Dezavantajul e costul.

2. La "baieti" unde ti-l sparg. Avantajul si dezavantajul in cazul asta este ca nu vei mai avea safe code. Sper ca te-am ajutat!

| vladEUS a răspuns:

Te duci la un service si codul se afla pe carcasa radioului