| Danutpetcu a întrebat:

Salut, am un Vw passat b6 si am scos borna la baterie pentru a rezolva o problema si dupa ce am pus-o am observat ca imi cerea la navigatie un cod de deblocare din 4 cifre parca numai ca eu l-am pus de 2 ori gresit si acum scrie locked, mentionez ca nu ma mai lasa sa selectez nici o cifra nimic. Stie cineva ce pot face pentru a pune codul iar?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Primul proprietar (cumpărătorul mașinii noi) ar trebui să aibă codul. incearcă să-l cauți

| danutz1233333 a răspuns:

Cumpara o navigatie Android si nu mai nevoie de nici un cod, gen astea :

https://www.navi-gps.ro/navigatie-vw-passat-b6