| morrdorr a întrebat:

Am un spark din 2007, momentan nu vreau masina noua, insa as vrea sa o vand cuiva care ar putea-o da la rabla. Cat as putea obtine pe ea?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Una mie lei in orice moment

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Programul RABLA nu prea mai functioneaza, nu mai sunt atat de multe locuri, si e mult mai complicat decat inainte, se face dosar direct la dealer, etc.
Spark e tot una cu Matiz, doar ca e mai nou. Preturile pentru Matiz sunt foarte jos, ceva intre 50 si 500 de euro. Poate ca Spark ar avea sanse la un 2000 de lei, daca e in stare buna, pentru ca nu e chiar veche, si nu au fost masini proaste, doar simple.