| Sami012 a întrebat:

Am un Suzuki GS 500 E și recent i-am cumpărat semnalizări led de pe AliExpres și fără să mă aștept la așa ceva, după ce le-am montat, indiferent de direcția spre care semnalizez, luminează toate deodată, asemenea mașinii pe avarii! Am verificat mufele crezând că le-am montat invers dar sunt puse bine. Ce-mi propuneți? Am ce să le fac sau cumpăr altele sau alt releu?!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Le trimiti inapoi, recuperezi banii daca poti daca nu altele, in caz ca defectul continua le trimiti din nou inapoi si ceri rambursarea platii. Mergi la un mecanic bun si ti le gaseste el pe alea bune, mai e varianta autodoc24.ro