| Danieelmotoo a întrebat:

Salutaree. Am un enduro de 90, i-am montat semnalizari si cu far, dar semnalizarile nu palpaiau, dupa cam 2 ora de mers pe strada, mi s-au ars 3 semnalizari si cu farul, menționez ca nu am baterie pe el (nu stiu daca are vreo legatura) m-am gandt ca este releu de semnalizare dar daca era ala, cred ca nu mai mergeau deloc... aveți idee de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Cel mai probabil e un scurtcircuit în instalația electrică. Un tester sau un electrician auto poate depista exact unde e problema.