| anonim_4396 a întrebat:

Am un volvo v40 din 97 si vreau sa inlocuiesc bara fata si bara spate cu cele de pe volvo v40 2004, pot face asta? adica sunt compatibile sau vor sta strambe? si cam cat m-ar costa big grin

2 răspunsuri:
| PurceluAtomic a răspuns:

Daca te opreste politia, iti ia talonul si te pune sa le schimbi la loc laughing Ca sa le omologiezi te costa mai mult decat daca ai mai cumpara o masina identica.

| XtremeX a răspuns:

De comaptibile nu`s compatibile, dar cu unele modificari se pot pune
De costat ( bara fata + bara spate + vreo 10 electrozi = 400lei maxim)