| MeriusXD a întrebat:

Vreau sa știu cam cat ar costa sa inlocuiesc sticla de pe un Samsung Galaxy S7 Edge(fata si spate). Uitati si link cu poza telefonului: http://imgur.com/a/3e1B4. Mentionez că nu e reclama sau altceva!

Răspuns Câştigător
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, Imi pare rau sa te anunt, Dar La s6 Edge, S7 edge se schimba Sticla cu tot cu Ecran. La un S7 edge Costa 12 milioane schimbare de sticla cu tot cu ecran, la S7 edge e mult mai scump. Cred ca te duce pana in 18 milioane. Decat sa bagi atatia bani in el, mai bine il vinzi cu 7-8 sute de lei. Mai pui de la tine 1000 de lei iti iei altul impecabil, cum am zis. S7/S6 edge se schimba Sticla cu tot cu ecran, nu se poate separat. Sper ca ti-am fost de ajutor.