| Costellino a întrebat:

Am un Volvo XC90 Premium fabricat în 2005 si nu funcționează radioul. Dacă apăs butonul Power, apare pe display pentru două secunde scris
" Premium Sound " apoi nimic. Am incercat să repar ICM-ul si am schimbat doi capacitori dar problema nu s-a rezolvat. Am cumpărat alt radio si degeaba,problema e aceeasi... Unii spun că trebuie un cod de la Volvo pentru Radio, dar pe display nu scrie nimic de cod. Stie cineva adevarata cauză și cum pot rezolva?

1 răspuns:
| Ajutor7654 a răspuns:

Incearcă la un dealer volvo de prin apropiere! Probabil este vreo problema cu un cod ceva!