| F4T4L a întrebat:

Am iPhone 4S si imi mergea perfect, iar acum cand dau butonul power se deschide, scrie glisati pentru deblocare, cum e normal, si acum cand il deblochez astept 2 secunde si se reporneste.Am incercat sa apas butonul power + butonul home si nu reactioneaza.Va rog spuneti-mi cum pot rezolva aceasta problema.Dau funda celui care ma poate ajuta cu problema.

1 răspuns:
| BlacK_8915 a răspuns:

Butonul de power este stricat(bagat putin inauntru) pentru ca normal nu ar trebui sa patesti asta cand il folosesti + ca s-a inventat butonul de jos sa il deschizi si butonul virtal!