| Gabi1000900 a întrebat:

Am un vw passat b7. Aveți idee cum pot afla codul unității abs fără sa demontez piesa de pe mașină?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Mergi la cineva care are VCDS (Diagnoza pentru grupul VAG) si ii spui sa-ti dea codul piesei respective.

| Gabi1000900 explică (pentru OldSoul):

Am încercat, dar unitate abs este stricata și nu permite VCDS-ului sa vizualizeze aceste informații. cu o altă soluție ma poți ajuta? Mulțumesc!

| OldSoul a răspuns (pentru Gabi1000900):

Ar trebui sa se poata cauta pe baza seriei de sasiu, insa, nu stiu cine ar putea avea acces la aceste informatii.
Probabil cei de la piese auto.