| Sarcopt a întrebat:

Sărbători fericite! Aveți idee cam cat, ar costa să vopsesc un passat? E berlină și e albă. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pretul depinde de la service la service. Mergi si intreaba la mai multe si apoi te hotarasti unde vrei sa o vopsesti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la 1000 euro in sus, in service autorizat.
De la 2000 de lei, in "particular", fara garantie, fara factura.

| anonimg a răspuns:

Poate după un desktop/laptop te descurci mai bine cu site-ul aceasta: http://vopsitorieautobucuresti.ro/calculator-preturi/

| Adi88 a răspuns:

Sunt care vopsesc pe elemente separat și se face un calcul și sunt și care iti pot da un preț pentru toată mașină. E intre 5000 - 6000