| DaimlerAG a întrebat:

Am vazut un Mercedes S class 180 bluetec cu bordul unui e class.Se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Denisveste77 a răspuns:

Da se poate, da zati dau ex un german a luat un vw golf 5 si la demontat tot si lea instalat pe un golf 2 tot identic cu golf 5 in afara de rama masinii

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

S clase sint mult mai mari decit E clase si nu stiu daca se potrivesc bordurile, adica sigur nu.Dar probabil era acelasi desing, desi cam greu sa cred.Bine acum depinde si pentru ce tara era masina respectiva.Eu din ce am vazut clasa E are un bord anume si clasa S alt boprd ca desing.Adica sint diferite.Si ca cineva sa fi pus un bord de la E la S ma cam inoiesc de lucru asta.Dar mai stii daca zici ca ai vazut tu asa o fi.Cum am spus depinde de tara probabil. Unde sint eu nu exista ce spui tu ca ai vazut.

| TazHD a răspuns:

Deodate ce zici ca ai vazut asa ceva inseamna ca se poatelaughing

| alex146 a răspuns:

Desigur cu motor de 6030 de cai putere