| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ati perfera Mercedes e class sau Mercedes glk?

Răspuns Câştigător
| NotoriusBIG a răspuns:

Daca vrei rafinamentul unei limuzine, alegerea ar trebui sa fie E Klasse,"vorbesc" doar de modelele E Klasse fabricate din 2005+. Mercedes GLK Klasse,e SUV-ul care dispune de mai putin rafinament si mai putina eleganta decat un E Klasse,insa,dupa parerea mea si a mai multor posesori de GLK Klasse, este un SUV cerut aproape de toti:aici ma refer la o capacitate cilindrica mica, consum acceptabil,(la ce preturi au ajuns carburantii in Romania) si putere destul de buna(GLK Klasse 200-143 CP)pentru o masina de 1800-1900 kilograme.Acestea fiind spuse, alegerea mea este Mercedes E Klasse.

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Un mercedes 280se, din 1972/1973

| armand3004 a răspuns:

Sunt 2 masini total diferite, insa daca ar fi sa aleg, as alege Mercedes E class

| Allexaandraa a răspuns:

Mercedes glklove struck

| Veyron a răspuns:

Ce e class mha sau glk uitati aici mercedes adevarat cls http://2.bp.blogspot.com/......1-95-0.jpg

| Duliiuli a răspuns:

As prefera mercedes class

| Flavio a răspuns:

Exact, CLS-u ramane cel mai luxos Mercedes, din clasa medie tongue

| k1d2012 a răspuns:

As prefera Mercedes e class.