| nicoleta01 a întrebat:

Am vreo sansa sa ma vopsesc blond inchis/saten deschis fara decolorare. culoarea parului natural este saten inchis dar acum sunt vopsita brunet dar de vreo 2 luni deja nu mai este intens. pls sfaturi ceva? funda ce vreti voi. :*

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Aici se vb despre masini

| MidnightLady a răspuns:

Sa te vopsesti ai toate sansele. Sa obtii culoarea dorita fara decolorare nu ai niciuna.
Dar masina e ok? Sper ca da, ca la vopsitul masinilor nu ma prea pricep.
Sfat: du-te la coafor daca nu vrei sa obtii un blond-portocaliu.
Un alt sfat: incearca sa-ti incadrezi intrebarile in categoriile potrivite.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669

| clubarad a răspuns:

Incearca cu sampon.