| georgy_7464 a întrebat:

Am incercat sa ma vopsesc de multe ori blond cenusiu dar nu-mi prinde.Culoarea naturala a parului este saten deschis, dar acum sunt vopsita blond. Ce pot face sa-mi prinda culoarea?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Ptr a ajunge la culoarea dorita iti trebuiesc o serie de decolorari, astfel nu vei putea ajunge la blond cenusiu chiar daca esti saten deschis, mergi la un salon si vei vedea ca ceea ce iti zic este corect.Bafta multa.

| andreea_8479 a răspuns:

Eu aveam suvite blonde cenusii.sh le am deschis si am facut culoarea mai intensa cu un sampon de la kallos

kallos silver

succes

| alexandruh a răspuns:

Sa renunti!

| claudya a răspuns:

Ar fi bine daca ai merge la un salon de coafura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la un salon și te va sfătui un hairstylist cum și în ce fel.
Totul depinde de culorile aplicate, cantitatea acestora când se amestecă, firma de vopsea de păr (Londacolor, Kallos, etc).
Aici este cheia, combinația lor.
Pa, pa.