| MxR a întrebat:

Sunt vopsita saten deschis. acuma da spre blond pentru ca am fost vopsita bloda. Vreau sa imi inchid culoare parului in mod natural. Ce imi recomandati? se poate sa imi inchid culoarea parului chiar daca sunt vopsita? ofer funda

1 răspuns:
| LauraBirca07 a răspuns:

Aaaa...pai am vazut in vara itr-un ziar sa te speli cu cafea gen adica sa te speli nu mai stiu exact dar scrie pe google mai bine metode naturale de inchis culoarea parului
vot+funsa plz