| AlexMrs a întrebat:

As crea sa pun la masina muzica prin ceva, am un casetofon pe caseta insa boxele sunt foarte bune. As vrea sa cumpar o caseta cu mufa jack si sa pun de pe mp3 player. ce ziceti? se aude bine? alta solutie?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Eu zic să nu te complici cu mișmașuri din astea, mai bine îți cumperi un player.
http://www.be-loud.ro/produse/CD_Playere_MP3/Pioneer/MVH-1400UB/

2 răspunsuri:
| DrMouse a răspuns:

Ai mai putea sa folosesti un modulator.Calitatea sunetului este buna, destul de usor de folosit.happy

| Florin_Cenghetius_1997 a răspuns:

Iti poti lua o magazie de cd. cu 6 sloturi pentru cd si calitatea sunetului este buna