| Marian008 a întrebat:

Salut.
Am un seat ibiza care are casetofon cu caseta, am auzit ca ar fi casete cu mufa jack, intrebarea mea este de unde pot sa cumpar caseta respectiva?
Si cei care detin asa ceva imi pot spune daca se aude ok muzica?

Răspuns Câştigător
| Romaniamafia a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DFN1C2BBM/

Ai grija ca firul se strica repede dar este usor de inlocuit

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Casete?
Poate carcasa... dar banul care il dai pe aia, este de preferat sa cumperi un aparat smecher... si il inlocuiesti
Pusul lui poate fi facut de tine sau de service pwntru 150 lei.
.