| mary_9248 a întrebat:

As vrea RCA in romania pentru masina adusa din franta. Nu vreau sa o inmatriculez in romania. Unde sa ma adresez?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate nu puteti face niciun fel de asigurare in Romania daca masina este inmatriculata in strainatate

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa la orice societate de asigurari care face asigurarea respectiva. Aici: http://www.rca-ieftin.ro/compara.php poti gasi cele mai ieftine RCA. Numai bine!

| rony a răspuns:

La masinile din uniune se poate face RCA numai in tara in care este inmatriculata, respectiv Franta.

| NoAntidote a răspuns:

Bulgariahappy

| VictorDulu a răspuns:

Mergi la un agent de asigurari si discuti cu el