| moelie a întrebat:

As vrea sa-mi curat singura masina (pe dinauntru). Ce imi recomandati sa folosesc? La ce sa fiu atenta?

7 răspunsuri:
| liviupaun a răspuns:

Un aspirator puternic cu care sa cureti unde sunt presurile, un spray de bord cu care dai poti sa dai pe portiere, geamurile sterse, scaunele curatate cu unaspirator cu apa.

| gaby_6279 a răspuns:

Sa nu scapi apa la bord sa nu uzi prea exagerat scaunele si sa ai grija ce parfumuri folosesti pentru masina

| littlesunshine a răspuns:

Aspirator auto, silicon si o carpa....simplu

| elena a răspuns:

Eu sunt in dilema, nu imi dau seama despre ce fel de masina este vorba de tocat, spalat, facut taietei, de gatit, auto. Oricum la toate trebuie sa fii atent/a si daca ai auto faci curatenie ca intr-o casa, cu multa grija.

| anonim a răspuns:

Benzina si chibrituri.si sa fii atenta la vopsea.este inflamabila. laughing

| paul_4864 a răspuns:

Daca ai tapiterie din material textil foloseste biocarpet e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un aspirator pentru masina, o carpa speciala pentru bord, produse speciale pentru tapiterie...ai grija la cantitate. Spala masina cand e lumina afara happy
Toate le gasesti la benzinarie sau hipermarket si sunt sigura ca au etichete cu instructiuni de folosire. happy