| AK47 a întrebat:

As vrea sa montez folie rosie pe stopuri, pe intreaga suprafata, insa nu stiu daca se va mai vedea bine lumina de la marsarier. Cei care au pe masini, astept niste pareri. Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te duci la un service autorizat si iti pui folie autorizata o sa se vada bine, in caz contrar oricum e ilegal...

| CasaSiDesign a răspuns:

Nu prea o sa se mai vada asa de bine si o sa ai probleme si cu politia cand te opreste. Te amendeaza din prima sau dai spagutza ca sa scapi. Eu le-am avut vopsite la o firma de tunning si am avut numai probleme, cand ma opreau baietii...chiar si la ITP