| aplyseby1994 a întrebat:

As vrea sa imi dati niste pareri despre un viitor tuning pe un audi a6 model 2003. Vreau orice varianta si vreau sa imi spuneti cum credeti ca ar arata bine. incepad de la jante pana la stopuri faruri si toate detaliile. Doar exteriorul as vrea sa il modific. Daca mi-ati arata si poze ar fi si mai frumos. As vrea sa imi spuneti si o culoare adecvata. Adica ma gandesc la niste stopuri cu leduri, sa ii pun o folie sa il fac negru matt, i-as pune la portbagaj bara din aceea deasupra, in fata as vrea sa ii pun bara de rs, si nu stiu. Cum credeti ca ar arata cel la care m-am gandit eu? puteti veni cu pareri pro si contra si cu completari. Va rog mult. Multumesc. Si inca ceva. Daca stiti o firma care se ocupa cu asa ceva si imi poate da idei si sa vad si eu o poza asa cu ce mi-ar putea face ar fi si mai ok. Firma as vrea sa fie prin apropiere de bucuresti.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| aplyseby1994 explică:

Mike220. Daca se poate imi poti da un id de mess ceva sa vbm mai in detaliu?

| pink425 a răspuns:

Http://www.allcartuning.net/car/32234

uite o idee, firma ramane sa o gasesti tu
sper ca merit o fundita!