| Audir8etron a întrebat:

As vrea sa pun la un pocket bike la capatul tobei o sticla de gaz
incerc sa scot o facara de pe esapament dar vreau sa ma sfatuiti cum sa fac...ori sa dau o gaura mica in toba si sa pun sticla de gaz cu orificiul pe unde iese gazul inauntru in toba ori sa se amestece gazul cu benzina(dar cred ca nu e posibil ca gazul cu benzina sa mearga)
sfatuiti-ma

Răspuns Câştigător
| ExprimareLibera a răspuns:

Torni benzina in toba, astfel încât să intre cât mai adânc, dai foc la toba, accelerezi si gata.