| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu o masina noua care printe sub 150km/h, vas fi recunoscator daca mi-ati spune si sub 100km/h dar nu vreau masina electrica, una ca Daewoo Matiz dar nu Dacie.

3 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Smart for TWO. Orice masina merge sub 150 de km la ora totul depinde de tine. Pentru ca poti sa iti cumperi si un Lambo sau Ferrari si sa mergi cu 150 nimeni nu te obliga sa mergi cu 200 daca ai o masina care trece lejer de aceasta treapta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Chevrolet Spark, este mică și se încadreză la kilometraj.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi pe Ubidr.com e una aproape noua si ieftina