| ionpopescu1997 a întrebat:

vreau sa-mi iau si eu o masina, dar nu prea ma pricep care sunt mai bune, as vrea una care sa nu depaseasca 1000euro, sa fie buna la consum sa fie si rezistenta etc. ma gandisem la un daewoo tico, asta cred ca consuma cel mai putin, dupa aia la un golf 3, matiz etc. datim-mi va rog niste sfaturi care credeti voi ca ar fi mai buna. un tico pe gpl cred ca-i nemaipomenit la consum

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Skoda Fabia consumă foarte puţin. Cu benzină de 30 de lei faci uşor 100 km.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Scuze, nu am văzut că vrei până în 1000 euro.