| Decu_Dragos_1997 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cam la cat timp dupa sala te programeaza la traseu? Stiu ca unii au dat traseul imediat, iar altii peste nu stiu cat timp si de asta intreb.E vreo regula?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa te programezi si programarea depinde de cati candidati urmeaza sa sustina proba practica, asta este singura regula. In plus se mai fac si exceptii, in functie de trecerea pe care o au la programatori.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la oras la oras

| OldSoul a răspuns:

Depinde de oras.
Eu am fost programat peste 35 de zile, dar sunt si unii care dau "la urg€nta" si il dau si mai redepe, in arpoximativ o saptamana.

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! In Bucuresti am inteles ca este foarte aglomerat, stiu pe cineva care a promovat sala in iulie si a fost programat pentru final de octombrie. In alte orase, nu stiu sa iti zic.