| snepy a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cat dureaza pana primesti permisul auto acasa si daca se poate depune la urgente sa il primesti in 2-3 zile

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Dureaza cateva zile pana il primesti, dar din moment ce l-ai obtinut poti conduce linistit in tot judetul doar cu buletinul.In caz ca vrei sa iesi din judet, mergi si solicita o dovada.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O luna de zile dureaza sal primesti

| covexrobu a răspuns:

@frvtel mergi tu cu buletinul si vezi cum o sa ti se intocmeasca dosar penal pentru conducere fara permis. NU ai voie sa conduci pana nu ai permisul in mana. Poti sa conduci cu o dovada inlocuitoare de permis.

| riana36blue a răspuns:

In ziua cand ai obtinut permisul, soliciti o adeverinta pana cand e gata permisul.