| bradrcdk a întrebat:

In scurt timp voi da sala, la scoala auto, si vreau sa stiu si eu cat timp dureaza intre data in care am luat sala pana cand ma va programa pentru traseu, iar apoi pana cand voi primii permisul. Cineva cu experienta care imi poate raspunde la intrebare, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Eu n-am luat permisu inca dar de curand prieteni mei au dat de permis..deci dai sala si te programeaza calculatorul singur, iti alegi orasul in care doresti sa dai si data. daca nu sunt aglomerati te programeaza rapid 2-3 saptamani.dar daca sunt multi poti astepta si 2 luni...ei au asteptat intre 3 saptamani si 2 luni jumate... dupa ce dai traseul si astepti permisul dureaza cam 3-4 zile lucratoare sa vina

2 răspunsuri:
| bradrcdk explică:

Deci toate astea depind de programul lor. Multumesc de raspuns, sper sa nu dureze mult!

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru bradrcdk):

Da depinde de programul lor