| darmar a întrebat:

As vrea sa vad si eu cum arata un opel astra caravan G, pe niste roti 195 sau 205

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Uite-te in talon nu iti permite legislatia sa pui roti de 205 si nu stiu sigur dar cred ca nici 195 dar nu baag mana in foc si oricum... nu l-as vedea cu o directie prea buna cu niste roti ca alea fiind o masina lunga...

| IonutPutinica a răspuns:

Te-ar interesa sa cumperi?

| darmar explică:

Nu mane, am, dar as vrea sa vad cum se aseaza pe asfalt big grin cu rotilealea 195.205 happy, ca eu am acum 185...

| darmar explică:

Am 185, 195, si 205 happy in certificat

| darmar explică:

Vreau o poza sa vad cum arata masina. happy