| emoboy a întrebat:

As vrea un Atv! Ma gandeam la Suzuki; Yamaha sau Honda! Oare la aceste 3 marci se gasesc piese in Romania? Ce ati prefera dintre acestea 3?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer Yamaha, cat despre piese de schimb, nu e nici o problema bani sa ai, in rest se gasesc de toate.

| BAM_7947 a răspuns:

Opteaza pentru un linhay sau linhai care au motoare yamaha si sut mult mai ieftine decat cele amintite de tine sau daca vrei calitate cu adevarat cauta un polaris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes asret car and moto bike the or shine the the witch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yamaha cu servodirectie, cel mai tare

| alexmatei a răspuns:

As zice suzuki