| stiby a întrebat:

Ati vrea sa se mai fabrice dacia solenza?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ar face un model la care sa umble putin pe la injectie, sa ii schimbe telescoapele si sa ofere ceva mai mult confort eu cred ca ar fi masina ideala pentru drumurile noastre!

| heddy10 a răspuns:

Nea sa dus vreamea ei dar poate un model mai frumos ar merge si mai puternic;

| Octavian007 a răspuns:

Normal solenta e cea mai buna dacie (in afara de duster)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca as vrea sa se mai fabrice Solenza si Super Nova, sunt masini foarte bune in Romania.Corecteaza la "A-ti", scrie "Ati".

| RockLegend a răspuns:

Taicameo are solenta laughing

| ElHuron a răspuns:

Eu unul nu am nimic cu modelul Solenza dar totusi mi se pare putin cam depasit ca motorizare. In schimb daca ar aparea ceva de genul Solenza 2 ar fi super. Cu 2 motorizari: diesel si benzina, cu un aspect mai sportiv, cu ceva mai multi caluti.