| Alin_Gabriel_1991 a întrebat:

Audi a4 s-line sau Golf 5 Gti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Benzina sa fie in rest alege si dacie daca vrei ca se poate modifica

| OldSoul a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin GTI, daca te referi la GTI in adevaratul sens al cuvantului asta insemnand motor GTI, 2.0, 200cai putere, da, categoric GTI.
In schimb, daca te referi doar ca aspect (ca si zis s-line) tine de gusturi, ce-ti place tie mai mult, acum depinde de modelul la care faci referire, desi probabil ma gandesc ca te referi la un B7.

In concluzie, daca te referi la GTI inclusiv motor, categoric GTI.
Daca te referi doar ca kit exterior/interior, personal as alege A4-ul.